Hejka!
Jestem Julia i założyłam właśnie tego bloga. Będę pisać opowiadanie o Violettcie, która jest już dorosła i po studiach. Oczywiście jestem za Leonettą, a więc o tym będzie to opowiadanie. Rozdziały postaram się dodawać codziennie choć wiecie że nie zawsze się to udaje, bo ja również jestem człowiekiem =D. No więc dziś już niedługo pojawi się prolog, a potem I rozdział, bo są już napisane a więc do zobaczenia w prologu!!! Będę się podpisywać:
Pyśka <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz